Crussis Akceleračná páčka na elektrobicykle

18,10 EUR

viac ako 5 ks skladom

Akceleračná páčka (akcelerátor) pre mestské elektrobicykle Crussis. Umožňuje jazdu bez nutnosti šliapania.

Dôležité upozornenie:

Kúpou tohoto produktu berie zákazník na vedomie, že v dôsledku dodatočnej montáže akceleračnej páčky na elektrobicykel CRUSSIS tento elektrobicykel prestane spĺňať požiadavky stanovené normou ČSN EN 15194+A1 pre bicykle asistenčným elektrickým pohonom. Pomocný elektrický pohon totiž môže byť podľa normy ČSN EN 15194+A1  v činnosti jedine pri súčasným šliapaní, pričom bez šliapania sa dá aktívne spustiť a využívať len pri tlačení alebo rozbehu do maximálnej rýchlosti 6 km/h.

Dodatočnou montážou akceleračnej páčky sa tak elektrobicykel stáva nespôsobilým pre prevádzku na pozemných komunikáciách, vyhradených cyklocestách a trasách určených výhradne pre bicykle.

Súčasne zákazník berie na vedomie, že elektrobicykel nie je konštruovaný pre jazdu jedine s využitím pomocného elektrického pohonu, a preto pri nej dochádza  k nadmernému opotrebovaniu pohonného ústroja elektrobicykla a k výraznému znižovaniu životnosti batérie. Prípadné nároky z porúch vzniknutých týmto spôsobom jazdy preto nebudú považované za oprávnené.

Upozornenie: Akceleračnú páčku je možné namontovať jedine na mestské elektrobicykle s pohonom v zadnom náboji.

Nahoru
akceleracni-packa_clipped_rev_2.jpeg
Crussis Akceleračná páčka na elektrobicykle
18,10 EUR
Daniel

Jsem Daniel, rád Vám poradím.

Volajte Pondelok - Piatok (8:00 - 16:00)

+420 604 219 792
alebo píšte: info@crussis.cz
Zavrieť
Potrebujete poradiť
Vybrané produkty na porovnanie
0/5