Ako vybrať elektrobicykel?

8. 6. 2021
Stále váhate či si zaobstarať elektrobicykel? Prinášame 5 zaručene dobrých dôvodov, prečo je pre vás elektrobicykel správnou voľbou. Či už ste teenager alebo senior, veľký športový nadšenec alebo športový začiatočník, verte, že elektrobicykel je tým pravým dopravným prostriedkom.

crussis_024 (1)

Elektrobicykel je vhodný pre každého milovníka pohybu, či už ste junior alebo senior. Vek je iba číslo a dôležité je, ako mladistvo sa cítite. Verte, že na elektrobicykli jazdia všetky generácie. Nezáleží ani, či ste profesionálny cyklista alebo začiatočník. Spoločným pojítkom všetkých generácií je radosť z pohybu a pocit voľnosti.

Stále dôležitejším aspektom pri kúpe dopravného prostriedku je jeho šetrnosť k životnému prostrediu. V posledných rokoch obľuba a dopyt po elektrobicykloch prudko rastie. Elektrobicykle sa stávajú modernou alternatívou ďalšieho motocykla či automobilu do rodiny. Oproti nim neprodukujú toľko škodlivých splodin a neobťažujú okolie nadmerným hlukom. Spĺňajú tak aj veľmi náročné ekologické predpisy.

Výhody elektrobicyklov oproti automobilom naplno doceníte obzvlášť v hustej mestskej premávke. Vyhnete sa nekonečnému čakaniu v dopravných kolónach a ušetríte svoj drahocenný čas aj nervy. Elektrobicykle sú často najrýchlejším dopravným prostriedkom po meste počas dopravnej špičky. Elektrobicykle CRUSSIS vám uľahčia pohyb aj život v meste, vyberte si to vaše.

Okolo elektrobicyklov vznikla bublina mylných informácií a chápeme ako našu povinnosť uviesť ich na pravú mieru. Na elektrobicykloch pohodlne jazdíte všade tam, kde na bežných bicykloch. Pre pohyb na cyklotrasách neexistujú žiadne obmedzenia. Nezabudnite, že si sadáte za riadidlá, nie za volant. Na jazdu na elektrobicykli nepotrebujete vodičské oprávnenie, ani poistenie.

Šliapaniu sa nevyhnete. Stále sa jedná o bicykel, ale oproti klasickému bicyklu to bude oveľa príjemnejší zážitok. Na elektrobicykli sa nenadriete, kilometre vám budú ubiehať pod nohami. Ani prechádzka v náročnom teréne a prudké stúpanie vás neodradí od ďalšieho výstupu. Do kopca pôjdete s ľahkosťou, ako by ste mali stále vietor v chrbte. Elektrobicykel vám dodá pomocou elektromotora dávku energie do pedálov. Jazda na ňom vás doslova nabije pozitívnou energiou. Elektrobicykle CRUSSIS si zamilujete. Verte, že z nich nebudete chcieť zosadnúť.

5 důvodů proč si pořídit elektrokolo
Vybrané produkty na porovnanie
0/5