Slováci jazdia na Crussis elektrobajkoch stále viac

4. 2. 2021
Po jesennej predvádzacej akcii nového modelového radu 2021 vo Vysokých Tatrách sa vrece s našimi bicyklami roztrhlo i na Slovensku. V súčasnosti predáva naše bicykle skoro 70 predajcov po celom Slovensku.

Jedným z nadšencov elektrobicyklov Crussis je i známy a populárny moderátor a zabávač Richard Vrablec. Jeho špecifický humor poznajú i Česi od čias, kedy bol na Slovensku manažér Karla Gotta, ale spolupracoval hádame s každou populárnou hviezdou šoubiznisu (zabavac.skbavic.cz).

Do cesty mu jedného dňa prišiel e-Atland 7.5-S. Odvtedy tvoria spolu nerozlučnú dvojku a za každého počasia brázdia Malé Karpaty, horský terén s rozlohou až 640km2, ktorý sa začína v Bratislave, kde žije. Z posledných dvoch mesiacov jeho aktívneho jazdenia počas obmedzení v súvislosti s koronavírusom, nám nafotil pár fotografií práve z tohto jeho obľúbeného teritória. Richard o svojom bicykli hovorí ako o báječnom spoločníkovi nielen na zabitie nudy, ale najmä na rozvoj duševného a fyzického zdravia.

Jeho dvorným predajcom je ecyklo.sk, u ktorého si mimochodom kúpila Crussis e-Savelu i naša prezidentka Zuzana Čaputová! 

Obom, ale aj našim všetkým slovenským majiteľom elektrobicyklov Crussis želáme veľa šťastných kilometrov!

slovaci jazdia stale viac2
Vybrané produkty na porovnanie
0/5