CRUSSIS na FOR BIKES predstaví karbónový a celoodpružený e-bicykel

3.4.2018 #Elektrokola

Príďte od 6. do 8. apríla na letňanské výstavisko na veľtrh FOR BIKES 2018 a budete si môcť prehliadnuť a vyskúšať elektrobicykle a kolobežky CRUSSIS

Na tohtoročný, v poradí už deviaty ročník cyklistického veľtrhu FOR BIKES, si značka CRUSSIS pripravila hned niekoľko novinek. Vrátane kompletnej kolekcie elektrobicyklov pre rok 2018, je najzásadnejšou novinkou predstavenie karbónového elektrobicykla s motorom BAFANG Max drive - CRUSSIS e-Carbon C.1, ktorý svojou váhou neprekročí hranicu 20kg. Tešiť sa budete môcť tiež na celoodpružený horský elektrobicykel CRUSSIS e-Full 7.4 s integrovanou 17,5Ah batériou SAMSUNG a dojazdom až 150km. Vrátane týchto prémiových modelov budete v expozícií CRUSSIS môcť vidieť a vyskúšať nové elektrobicykle CRUSSIS s plne integrovanou batériou do rámu a ďalšie obľúbené modely českého výrobcu CRUSSIS.
Tiež v kategórií kolobežiek je pre Vás pripravené prekvapenie v podobe konceptu karbonového pretekárskeho špeciálu s názvom CRUSSIS Mamba, ktorá váži iba 4,8kg. Kolobežky CRUSSIS budete môcť tiež vyskúšať vo vonkajšej  expozícií pred hlavným vchodom do výstaviska.
Expozíciu CRUSSIS nájdete v hale 4, stánek A4 a pred hlavným vchodem do výstaviska.

Sdílejte článek

Ďakujeme, že ste sa zastavil/a

Ešte chvíľku počkajte. Napíšte nám svoje meno a e-mail a my vám dáme vedieť, akonáhle sa objaví zaujímavá novinka zo zákulisia, akcia, alebo niečo, čo by vám nemalo ujsť zo sveta kolobežiek a elektrobicyklov.

Buďte v obraze a pozerajte sa nám pod ruky

VSTÚPTE DO CRUSSIS RODINY

Žite s nami kolobežkami, elektrobicyklami, športovým oblečením a doplnkami. Zapíšte sa do nášho občasníku a už Vám nič o CRUSSIS produktoch neunikne.