BLOG

Oku lahodiaci karbónový e-Carbon C.1

1.6.2018
Prekvapí svojou obratnosťou a zaujme hlavne dobrým pomerom cena/výkon. Tak znel verdikt k testovanému modelu e-Carbonu C.1 slovenskou redakciou časopisu Biker.

CRUSSIS na FOR BIKES predstaví karbónový a celoodpružený e-bicykel

3.4.2018
Príďte od 6. do 8. apríla na letňanské výstavisko na veľtrh FOR BIKES 2018 a budete si môcť prehliadnuť a vyskúšať elektrobicykle a kolobežky CRUSSIS

Aký druh elektrobicykla je pre vás ten pravý?

29.3.2018
Elektrobicykel nekupujeme dnes a denne, preto je dôležité nepodceniť jeho výber a nechať si raději poradiť od odborníkov v odbore. Ešte pred samotným nákupom elektrobicykla by sme si mali ujasniť niekoľko základných požiadavkov. Odpovedzte si na následujúce otázky, ktoré vám pomôžu s určením priorit pri nákupe.

5 dôvodov prečo si zaobstarať elektrobicykel?

29.3.2018
Stále váhate či si zaobstarať elektrobicykel? Prinášame 5 zaručene dobrých dôvodov, prečo je pre vás elektrobicykel správnou voľbou. Či už ste teenager alebo senior, veľký športový nadšenec alebo športový začiatočník, verte, že elektrobicykel je tým pravým dopravným prostriedkom.

TEST: Crussis Urban kolobežka pre dospelých chlapov

3.1.2018
Zdroj: Kuba Turek, horydoly.cz. Kolobežka Crussis Urban 4.2 nesadne každému. Nejakú stovku kilometrov trvá, než sa rozhodnete, že je to vaša životná láska. Zamilujú sa do nej obvykle muži, ktorí mají za sebou roky pretekárskeho bláznenia v iných športoch aj predvádzania sa pred dievčatami. S Crussis Urban prichádza druhá vlna.

V Hovorčovicích u Prahy vzniká mesačne 800 elektrobicyklov Crussis

1.1.2018
V malej dedinke Hovorčovicích u Prahy je výrobná hala, kde vznikajú už dlhšiu dobu kolobežky pre dospelých a po novom aj elektrobicykle značky Crussis. Spoločnosť Crussis Electrobikes s.r.o. presunula totiž výrobu svojich top elektrobicyklov do Čiech.

Ďakujeme, že ste sa zastavil/a

Ešte chvíľku počkajte. Napíšte nám svoje meno a e-mail a my vám dáme vedieť, akonáhle sa objaví zaujímavá novinka zo zákulisia, akcia, alebo niečo, čo by vám nemalo ujsť zo sveta kolobežiek a elektrobicyklov.

Buďte v obraze a pozerajte sa nám pod ruky

VSTÚPTE DO CRUSSIS RODINY

Žite s nami kolobežkami, elektrobicyklami, športovým oblečením a doplnkami. Zapíšte sa do nášho občasníku a už Vám nič o CRUSSIS produktoch neunikne.